Koń żelazny KAPSEN - maszyna o wielkich możliwościach 0
Koń żelazny KAPSEN - maszyna o wielkich możliwościach

Po wielu zapytaniach od zainteresowanych zakupem konia żelaznego, postanowiliśmy stworzyć artykuł, który pozwala na bliższe zapoznanie się z możliwościami tego urządzenia.

Żelazny koń KAPSEN - innowacyjny produkt dla leśnictwa

Działająca od ponad 25 lat czeska firma Reparoservis, wypuściła na rynek produkt, który odmienił pracę w sektorze leśnym. Mowa o żelaznym koniu KAPSEN, który jest produkowany i udoskonalany od 2007 roku. 

Niewielka maszyna o ogromnych możliwościach

Dzięki doświadczeniu z zakresu techniki harwesterów, leśnictwa i technologii drewna, inżynierowie stworzyli niewielką maszynę, która doskonale radzi sobie w trudno dostępnych miejscach. Rozłożony równomiernie ciężar maszyny, pozwala na łatwe poruszanie się po bagnistym, mokrym i górzystym podłożu.

Żelazny koń może służyć do transportu drzewa, słupków do grodzenia, a także sadzonek. Z łatwością pokona gęsto zalesiony teren, w którym trudności mogą mieć większe maszyny leśne.

Koń żelazny KAPSEN podczas pracy

Prosta i solidna konstrukcja

Najnowszy żelazny koń wyposażony został w 18 KM dwucylindrowy, czterosuwowy silnik z możliwością uciągu ciężaru do 1600 kg. Dołączony bezprzewodowy pilot pozwala na łatwe manipulowanie prędkością i kierunkiem urządzenia, wyciągarką oraz uchylną tarczą. Ze względu na niewielkie rozmiary, maszynę możesz zapakować na przyczepę i przewieźć w potrzebne miejsce.

Wyprodukowany w UE 

Z czeskiej fabryki wyszło ponad 200 sztuk żelaznego konia, który zdecydowanie zrewolucjonizował pracę w sektorze leśnym w całej Europie. Produkt w ostatnich latach zyskuje na popularności poprzez uniwersalne zastosowanie, niskie koszty utrzymania oraz zwiększenie efektywności pracy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl