Leasing

Leasing maszyn leśnych w Intertel Group

 

Zainwestuj w rozwój swojej firmy i wybierz atrakcyjne finansowanie maszyn oraz sprzętu leśnego. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego i efektywnego rozwiązania.

 

Pożyczka leasingowa jest to najkorzystniejsza opcja, w porównaniu z wysoko oprocentowanymi kredytami, w dodatku nie zaniżysz swojej zdolności kredytowej. 

Dzięki ratom utrzymasz płynność finansową, a po zakończeniu okresu spłaty możesz wykupić wcześniej sprawdzoną maszynę lub wziąć w leasing nową na atrakcyjnych warunkach.

Co więcej, proponujemy elastyczny harmonogram spłat, który dopasujemy do potrzeb oraz możliwości finansowych Twojej firmy. Decydując się na leasing operacyjny możesz wpisać całą ratę w koszty uzyskania przychodu.

 

Procedura udzielenia leasingu nie jest skomplikowana, opiera się na niewielkiej liczbie zaświadczeń, a warunki umowy są przejrzyste dla obu stron. Załatwienie wszelkich formalności trwa zazwyczaj do jednego do dwóch tygodni.

Oprócz maszyny otrzymujesz od nas także wsparcie doświadczonych specjalistów.

 

Wystarczy, że napiszesz zapytanie na e-mail biuro@intertel.com.pl, a nasz specjalista pomoże ci w wyborze najlepszej oferty finansowania.

 

Zaufaj naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu! 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl