Chwytak ze zintegrowaną piłą łańcuchową - HYPRO FG45
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1305
Opis

WYJĄTKOWE I SOLIDNE URZĄDZENIE HYPRO FG45 ZE WZGLĘDU NA WAGĘ I ROZMIARY
- Profesjonalny doskonały do ścinki większej ilości drzew chwytak FG45 ze zintegrowaną piłą łańcuchową
- Doskonale poradzi sobie z powalonymi jak i stojącymi drzewami bez względu na objętość mogą to być niewielkie krzewy jak i drzewa do 45 cm grubości
- Kompatybilny ze wszystkimi żurawiami wyposażonymi w rotator
- Wyposażony w funkcję automatycznego przechylania chwytaka do pozycji obalania, gdy pazury chwytaka osiągną maksymalną otwartą pozycję. Powrót do pozycji poziomej następuje automatycznie po włączeniu funkcji cięcia
- Precyzyjny, wszechstronny chwytak wyposażony jest w przegub uchylny co oznacza, że można nim w łatwy sposób dostać się do pni drzew pod odpowiedni kątem
- Urządzenie sprawia, że ścinka jest bardzo prosta i bardzo wydajna
DANE TECHNICZNE
| Max. średnica cięcia: | 45 cm |
| Kąt pochylenia: | 100° |
| Waga wraz z przegubem: | 169 kg |
| Silnik piły hydraulicznej: | 5 cm³ |
| Min. ciśnienie oleju: | 190 bar |
| Max. ciśnienie oleju: | 250 bar |
| Min. wymagany przepływ oleju: | 50 l/min |
| Max. wymagany przepływ oleju: | 80 l/min |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Produkt został wprowadzony do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.

