Procesor leśny HYPRO 300
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 38333
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Intertel Group. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
palety
Opis
Wielozadaniowy procesor leśny Hypro 300 w jednym cyklu wykonuje proces okrzesywania i sortymentacji drewna małowymiarowego. Niezwykle wydajna i pomocna maszyna podczas zrywki drewna. Procesor Hypro 300 mocowany jest trój-punktowo na ciągniku. Posiada własny układ hydrauliczny, w którym pompa jest montowana bezpośrednio na ciągniku.


PROFESJONALNE NIEWIELKICH WYMIARÓW I WAGI URZĄDZENIE ZWIĘKSZAJĄCE WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PRACY
- Przesuw drewna, podaje drzewo podczas okrzesywania w sposób ciągły dzięki rolkom napędowym
- Procesor leśny Hypro 300 ma ręcznie regulowane wysokości podpór
- Posiada pomiar długości wyrzynków
- Drewno na stół podawane jest przy pomocy wciągarki liniowej, która służy do dociągania ściętych drzew z większej odległości
- Waga - 700kg
WYPOSAŻENIE
- Komputer
- Chłodnica
- Wciągarka ze zdalnym sterowaniem
- Cena za maszynę w wersji podstawowej
DANE TECHNICZNE
| Waga (z olejem): | 700 kilogramów |
| Szerokość po złożeniu: | 1,60 m |
| Długość maksymalna: | 1,65 m |
| Sterowanie hydrauliczne: | Tak |
| Posuw: | > 3 m / s |
| Kąt pochylenia: | 40 ° |
| Min. moc ciągnika: | 50 KM |
| Min. średnica: | 3 cm |
| Max średnica: | 30 cm |
| Wydajność pompy, zaleca się: | 90 l / min |
| Ciśnienie hydrauliczne: | 210 bar |
| Obrotów WOM: | 400-500 obr./min. |
Opinie
4.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Produkt został wprowadzony do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Intertel Group. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
palety
Wyprzedaż
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 1 350,00 zł
-
Cena 179,00 zł
-
Cena 1 530,00 zł
-
Cena 119,00 zł
-
Cena 1 550,00 zł
-
Cena 199,00 zł
-
Cena 539,00 zł
-
Cena 2 490,00 zł
-
Cena 179,00 zł
-
Cena 220,00 zł

