Procesor leśny HYPRO 450 XL z żurawiem 6 m
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1042_20191011152420
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Intertel Group. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
Uniwersalny procesor leśny Hypro 450 XL z żurawiem 6m współpracuje z ciągnikiem rolniczym. Praktyczny wyposażony jest w stół manipulacyjny z rolkami napędowymi i nożami okrzesującymi oraz zespół tnący z piłą łańcuchową. Prosty w obsłudze, sterowany ręcznie przy pomocy rozdzielacza hydraulicznego.
Procesor leśny Hypro 450XL z żurawiem 6m jest idealną maszyną, która usprawni pracę podczas zrywki drewna. Urządzenie sprawia, że praca jest bardziej wydajna i bezpieczna.


PRAKTYCZNE URZĄDZENIE ZWIĘKSZAJĄCE WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PRACY PODCZAS ZRYWKI DREWNA
- Posiada pomiar średnicy i długości wyrzynków, które mogą być programowane w pamięci komputera
- Drewno na stół operacyjny podawane jest przy pomocy żurawia załadunkowego, a w przypadku drzew oddalonych od procesora przybliżane przy pomocy wciągarki linowej
- Przesuw drewna podczas okrzesywania odbywa się w sposób ciągły przy pomocy rolek napędowych
WYPOSAŻENIE
- Komputer
- Żuraw o zasięgu 6m z chwytakiem i rotatorem
- Wciągarka ze zdalnym sterowaniem
- Zbiornik
- Pompa z multiplikatorem montowana w ciągniku
- Cena za maszynę w wersji podstawowej
DANE TECHNICZNE
| Waga (z olejem): | 1150 kilogramów |
| Szerokość po złożeniu: | 1,6 m |
| Prześwit: | 50 cm |
| Długość maksymalna: | 1,9 m |
| Sterowanie hydrauliczne: | Tak |
| Posuw: | > 3,5 m / s > 5 m/s |
| Kąt pochylenia: | 60 ° |
| Długość żurawia: | 6 m |
| Żuraw obrotowy promień: | 280 ° |
| Min. moc ciągnika: | 65 KM |
| Min. średnica: | 5 cm |
| Max. okrzesująca średnica: | 40 cm |
| Max średnica: | 45 cm |
| Wydajność pompy, zaleca się: | min 85 l/min max 100 l/min |
| Ciśnienie hydrauliczne: | 230 bar |
| Pojemność zbiornika: | 100 l |
| Obrotów WOM: | 400-500 obr./min. |
Opinie
5.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Produkt został wprowadzony do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Intertel Group. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wyprzedaż
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 1 350,00 zł
-
Cena 179,00 zł
-
Cena 1 530,00 zł
-
Cena 119,00 zł
-
Cena 1 550,00 zł
-
Cena 199,00 zł
-
Cena 539,00 zł
-
Cena 2 490,00 zł
-
Cena 179,00 zł
-
Cena 220,00 zł

