Procesor leśny HYPRO 450 XL
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1042_20191011152540
Opis
Wieloczynnościowy procesor leśny Hypro 450XL współpracuje z ciągnikiem rolniczym. Wyposażony został w stół manipulacyjny z rolkami napędowymi i nożami okrzesującymi, oraz w zespół tnący z piłą łańcuchową. Profesjonalne urządzenie, które sprawia że praca jest bardziej wydajna i bezpieczna.


NIEZAWODNY PROCESOR LEŚNY HYPRO 450XL W DOBREJ CENIE, PROMOCJA !!!
- Łatwy w obsłudze, procesor sterowany jest ręcznie przy pomocy rozdzielacza hydraulicznego
- Posiada pomiar średnicy i długości wyrzynków, które mogą być programowane w pamięci komputera
- Drewno na stół operacyjny podawane jest przy pomocy żurawia załadunkowego
- W przypadku drzew oddalonych od procesora przybliżane są przy pomocy wciągarki linowej
- Przesuw drewna podczas okrzesywania odbywa się w sposób ciągły przy pomocy rolek napędowych
WYPOSAŻENIE
- Komputer
- Wciągarka ze zdalnym sterowaniem
- Zbiornik
- Pompa z multiplikatorem montowana w ciągniku
- Cena za maszynę w wersji podstawowej
DANE TECHNICZNE
| Waga (z olejem): | 1150 kilogramów |
| Szerokość po złożeniu: | 1,6 m |
| Prześwit: | 50 cm |
| Długość maksymalna: | 1,9 m |
| Sterowanie hydrauliczne: | Tak |
| Posuw: | > 3,5 m / s > 5 m/s |
| Kąt pochylenia: | 60 ° |
| Długość żurawia: | BRAK |
| Żuraw obrotowy promień: | 280 ° |
| Min. moc ciągnika: | 65 KM |
| Min. średnica: | 5 cm |
| Max. okrzesująca średnica: | 40 cm |
| Max średnica: | 45 cm |
| Wydajność pompy, zaleca się: | min 85 l/min max 100 l/min |
| Ciśnienie hydrauliczne: | 230 bar |
| Pojemność zbiornika: | 100 l |
| Obrotów WOM: | 400-500 obr./min. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Produkt został wprowadzony do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.

