Procesor leśny HYPRO 755 HB
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 2404
Opis
Uniwersalny procesor leśny Hypro 755 HB w jednym cyklu wykonuje proces okrzesywania i sortymentacji drewna. Wyposażony jest w stół manipulacyjny z rolkami napędowymi i nożami okrzesującymi oraz zespół tnący z piłą łańcuchową. Procesor Hypro 755 HB montowany jest na przyczepie jednoosiowej, zasilany z własnej pompy hydraulicznej napędzanej WOM ciągnika. To rozwiązanie zapewnia optymalną ilość oleju potrzebną do pracy procesora. Urządzenie swoje zastosowanie znalazło w leśnictwie.


NIEZAWODNY I PRECYZYJNY PROCESOR LEŚNY HYPRO 755 HB
- Profesjonalny procesor Hypro 755 HB, agregowany jest z ciągnikiem przy pomocy zaczepu polowego
- Samowystarczalny, posiada własny układ hydrauliczny z pompą i zbiornikiem
- Łatwy w obsłudze, sterowany ręcznie przy pomocy joysticków montowanych w kabinie ciągnika. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby przełączać się pomiędzy pracą żurawia oraz głowicy operując za pomocą tych samych joysticków
- Praktyczny, posiada pomiar średnicy i długości wyrzynków, które mogą być programowane w pamięci, dzienniku komputera pomiarowego HYPRO MD320. Na liście pomiarów zapisuje się liczba odciętych bloków oraz liczba metrów sześciennych i średnią objętość danego rodzaju drewna. Dane rejestru są zapisywane na każdym etapie cięcia, a następnie można je zapisać na stałe lub odczytać na komputerze
- Funkcjonalny procesor Hypro 755 HB posiada duży zakres głowicy, daje możliwość dokładnego manewrowania ciętym drewnem. Ponieważ są one zamontowane na procesorze, to nie obciążają ciągnika i tym samym urządzenie może być wykorzystywane, także z lżejszymi ciągnikami.
- Procesor napędzany jest za pomocą wałka przekaźnika mocy
- Precyzyjna, maszyna jest zwrotna i łatwa do manewrowania
- Dodatkową stabilizację podczas wciągania drewna lub wycinki za pomocą głowicy ścinkowej (możliwe opcjonalne wyposażenie) gwarantują hydrauliczne podpory
- Cena za maszynę w wersji podstawowej
DANE TECHNICZNE
| Waga wraz ze zbiornikiem na olej : | 2350 kilogramów |
| Szerokość po złożeniu: | 2,67 m |
| Długość: | 3.6 |
| Prześwit: | 50 / 55 cm |
| Sterowanie hydrauliczne: |
tak |
| Ilość siłowników: | 2 |
| Kąt wychylenia: | +/- 25° |
| Szybkość podawania: | >3.5 m/sec |
| Kąt nachylenia: | 65° |
| Obrót głowicy: | 280° |
| Zasięg żurawia: | 7,5 m |
| Obrót żurawia: | 360° |
| Min. wydajność ciągnika: | 70 hp |
| Min. średnica: | 3 cm |
| Max. średnica: | 50 cm |
| Max. średnica okrzesywania: | 40 cm |
| Uciąg wciągarki: | 2 tony |
| Dł. liny wciągarki: | 50 m |
| Układ hydrauliczny, zmienny: | 74 cc |
| Wydajność pompy: | max 150 l/min |
| Ciśnienie hydrauliczne: | 250 bar |
| Pojemność zbiornika: | 150 l |
| Prędkość WOM: | 400–540 o/min |
| Koła: | 500/50-17 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Produkt został wprowadzony do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.

