Procesor leśny HYPRO 755 VB
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1043VV
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Intertel Group. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
palety
Opis
Profesjonalny i solidny procesor leśny Hypro 755VB sprawia, że praca jest bardziej wydajna i bezpieczna. Urządzenie swoje zastosowanie znalazło w leśnictwie. Doskonale nadaje się do przerzedzania i ścinania drzew.
Procesor Hypro 755 wyposażony został w stół manipulacyjny z rolkami napędowymi i nożami okrzesującymi, oraz w zespół tnący z piłą łańcuchową. Niezwykle użyteczny procesor leśny Hypro 755VB przy zrywce drewna.


WIELOFUNKCYJNY PROCESOR LEŚNY HYPRO 755VB
- Trwały, procesor leśny Hypro 755VB
- Promień roboczy obrotu wynosi 280 stopni, co umożliwia pracę po obu stronach maszyny
- Średnica cięcia od 5cm do 45cm
- Łatwy w obsłudze, sterowany przez sterowanie 2-dźwigniowe elektrohydrauliczne
- Idealny układ hydrauliczny dostosowuje tryb pracy do aktualnego obciążenia, dając tym samym gwarancję płynności i wydajności
- Cena za maszynę w wersji podstawowej, nie obejmuje przyczepy ani żurawia.
DANE TECHNICZNE
| Posuw: | > 3,5 m/s |
| Kąt pochylenia: | 65 ° |
| Żuraw obrotowy promień: | 280 ° |
| Min. moc ciągnika: | 70 KM |
| Ciśnienie hydrauliczne: | 250 bar |
| Min. średnica: | 5 cm |
| Max. okrzesująca średnica: | 40 cm |
| Max średnica: | 45 cm |
| Wydajność pompy, zaleca się: | max 150 l/min. |
Opinie
5.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Produkt został wprowadzony do obrotu w Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r. i jest zgodny z ówczesnymi przepisami bezpieczeństwa.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Intertel Group. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
palety
Wyprzedaż
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 1 350,00 zł
-
Cena 179,00 zł
-
Cena 1 530,00 zł
-
Cena 119,00 zł
-
Cena 1 550,00 zł
-
Cena 199,00 zł
-
Cena 539,00 zł
-
Cena 2 490,00 zł
-
Cena 179,00 zł
-
Cena 220,00 zł

